Walka kobiet, a profesjonalne sprzątanie w Warszawie

2020-07-26

Bardzo podoba mi się u mężczyzn to, że się fantastycznie wspierają. A my się tego dopiero uczymy. To jest ciekawy wątek, bo uważa się, że jest odwrotnie.


Profesjonalne sprzątanie Warszawa http://uslugi-sprzatanie.pl, a emocje kobiet

Dobrym przykładem jest podejście do mentoringu. Mężczyźni traktują mentoring jak networking. Nie widzą nic złego w poproszeniu kogoś wprost o pomoc w biznesie, ważne są dla nich wpływowe znajomości. Dla kobiet mentor ma być osobą, która wesprze, której można się poradzić w nakierowaniu na profesjonalne sprzątanie w Warszawie.


Wszystkie kobiety na wysokich stanowiskach to mówią: że dla kobiet ważna jest relacja sama w sobie, a mężczyznom służy do załatwiania spraw. To jest rzecz, którą musimy same sobie zmienić w głowie. Kobiety przez długi czas musiały walczyć między sobą o względy pana i władcy. Oceniają się wzajemnie. Dopiero od niedawna zaczynają nieśmiało promować się nawzajem, co zresztą wciąż uznają za nie do końca etyczne. Ale przecież mężczyźni robią to od dawna i nie jest to nic złego w odniesieniu do profesjonalnego sprzątania w Warszawie.


Kobiety mają problem z proszeniem o pomoc. Kiedy obejmujemy wysokie stanowisko, wydaje się nam, że musimy świecić przykładem dookoła, chcemy wszystko zrobić same. Jak opisałaby Pani różnice w odporności emocjonalnej kobiet i mężczyzn? Jest takie powiedzenie, że kobiety reagują emocjonalnie. Powiedziałabym raczej, że one uzewnętrzniają emocje znacznie szybciej niż mężczyźni.


Mężczyźni są nauczeni trzymać emocje na wodzy. Tylko że kobieta zareaguje emocjonalnie i szybko dojdzie do siebie, a mężczyzna dusi coś w sobie. Może to opóźnić decyzję, wpłynąć na nią, bo dużo zależy od uświadomionych emocji. Kobiety są bardziej związane ze swoim ciałem, są go świadome.