Co wpływa na cenę kalendarza trójdzielnego?

2020-07-09

Zamawiając kalendarz trójdzielny u producenta, można liczyć na indywidualne go wykonanie. To automatycznie sprawia, że ceny tych produktów są bardzo zróżnicowane. Co konkretnie ma na nie wpływ?


Ceny kalendarzy trójdzielnych są zależne od sposobu ich wykonania i wykończenia. Standardowe zawierają zdjęcie wybrane przez klienta oraz jego logo. Te bardziej zindywidualizowane posiadają nawet kolaż ze zdjęć lub oryginalnie opracowaną grafikę na całej powierzchni główki. Główka ta może być wypukła, pokryta folią matową lub z połyskiem. Producenci oferują też kalendarze trójdzielne https://alselkalendarze.pl z indywidualnych kalendarium, gdzie cyfry są dowolnej czcionki i koloru. Im ciekawiej wykonany jest kalendarz trójdzielny, tym wyższa jest jego cena. Jednak na kalendarzach nie powinno się oszczędzać, szczególnie gdy mają być firmową wizytówką, jej reklamą.


Profesjonalny kalendarz trójdzielny firmowy musi kosztować. Jeśli jednak klient zamówi większą ilość, będzie mógł liczyć na atrakcyjniejszą cenę jednostkową. Warto więc poważnie zastanowić się nad tym zamówieniem i przede wszystkim nad projektem.